Angielski Online


Transport ponadnormatywny

Transport ponadnormatywny Firma CYGANEX oferuje swoje profesjonalne usługi w zakresie transportu ponadnormatywnego, ponadgabarytowego oraz spedycji. Organizacją przewozu ładunków zajmujemy się już od ponad 20 lat. Mamy doświadczenie w spedycji gałęziowej i intermodalnej ładunków ponadgabarytowych zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

W ramach spedycji zajmujemy się wyborem środka transportu, przyjmowaniem zleceń i udzielaniem porad, zawieraniem umów o przewóz, ubezpieczaniem ładunku, sporządzaniem dokumentacji transportowej, odbiorem towaru od nadawcy i przekazaniem go odbiorcy, załadunkiem, wyładunkiem, przeładunkiem, a w przypadku zleceń międzynarodowych, także odprawą celną.

Pamiętaj jeśli chcesz dokonać przewozu dużych ładunków szybko i profesjonalnie to wybierz CYGANEX. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.cyganex.eu:

Podlinkuj stronę www.cyganex.eu:

Transport ponadnormatywny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym. Przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego za

  Data dodania: 12 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pompa do oleju 230V »

  Najważniejszą kwestią jest należyty dobór pompy do oleju. Na wstępie możemy zrezygnować z pompy importowanych z rynku chińskiego, co prawda są one o wiele tańsze od swoich włoskich zamienników ale równocześnie o wiele mniej wytrzymałe. Odpowiednio do

  Data dodania: 27 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy Master-Transport ze Szczecina. Nasze usługi to między innymi usługi transportowe. Takie jak: transport lokalny, transport międzynarodowy, transport ekspresowy, transport mebli i materiałów

  Data dodania: 15 04 2020 · szczegóły wpisu »